Vakuuminiai sprendimai maisto gamybai

Didžiausias pavojus maisto pramonei yra maisto užteršimas. Siekiant išvengti didelių ekonominių sankcijų, su kuriomis susiduria tie, kurie nesilaiko geros gamybos praktikos (GGP) taisyklių arba kurie, nustatydami gamybos procesus, neįgyvendina RVASVT protokolo, būtina užkirsti kelią galimam mikrobiniam ir kryžminiam užteršimui.

Kaip galime užtikrinti tinkamą higieną ir sumažinti užteršimo riziką?

Norint pašalinti šią riziką, būtina:

 • kritiškai analizuoti įvairias aplinkas, kuriose vyksta gamybos ciklas, siekiant nustatyti kiekvieną galimą taršos šaltinį;
 • apibrėžti, kokie yra kritiniai valdymo taškai, siekiant patikrinti ir pašalinti galimas problemas;
 • įvertinti taisomuosius veiksmus, būtinus užteršimo rizikai pašalinti;
 • nustatyti kiekvieno gamybos ciklo higienos tikrinimo procedūras.

Pramoninių siurblių arba centralizuotų ištraukimo sistemų naudojimas yra vienas veiksmingiausių sprendimų, leidžiančių išvengti įvairių rūšių užteršimo, nuo kurių gali būti paveikiamas maistas.

Siurbimas gamybos metu, kad pašalintų visas dulkes ar proceso likučius, labai sumažina galimybę, kad jos liestųsi su gaminiais.

Maisto pramonėje naudojamų žaliavų organinės ir degios savybės taip pat gali kelti rimtą sprogimo pavojų, jei jomis netinkamai elgiamasi, taip pat gali kelti pavojų darbuotojų sveikatai.

PRAMONINIAI SIURBLIAI GAMYBOS LINIJŲ IR MAŠINŲ VALYMUI

Gamybos aplinkos valymas pramoniniu siurbliu užtikrina aukštą higienos lygį ir efektyviai bei saugiai prižiūri gamybos linijas. Spalvomis pažymėti priedai, sertifikuoti liestis su maistu, gali padėti nustatyti skirtingas darbo sritis ir išvengti bet kokios maisto užteršimo rizikos.

Pritaikę siurblį su įrankių rinkiniu, galite išnaudoti visą jo potencialą ir pašalinti dulkes, apdorojimo likučius ir granules iš gamybos linijų ir mašinų, net tų, kurios yra virš galvos.

Saugus siurbimas ATEX ZONOSE

Sertifikuotas siurblys yra geriausias sprendimas sprogimo rizikos zonose arba vietose, kuriose reikia naudoti ATEX įrangą. ATEX siurblių asortimentas užtikrina maksimalų saugumą valant pavojingą aplinką, nes juose sumontuotos sistemos, kurios neleidžia užsidegti:

 • Antistatiniai poliesterio filtrai
 • Žemės įžeminimas
 • AISI304 nerūdijančio plieno konteineris

Delfin siūlo plačiausią sertifikuotų sprendimų asortimentą rinkoje:

 • Pneumatinis diapazonas: mūsų AIREX gali saugiai dirbti 1, 2, 21, 22 zonose, nes nėra elektromechaninių komponentų, galinčių sukelti užsidegimą.
 • Elektrinis diapazonas: 22, 21 zonoms su siurblio viduje esančiu Z20 sertifikatu. Siurbiant sprogias ir degias dulkes, jos sukuria pavojingą aplinką siurblio viduje. Delfin siurbliai su šiuo sertifikatu garantuoja visišką siurbimą operatoriams be jokios sprogimo rizikos

NUOLATINIS GAMYBOS ATLIEKŲ REGENERAVIMAS

Iš vyniojimo mašinų ir pakavimo mašinų reikia nuolat šalinti atliekas, dulkes ir produktų perteklių. Šias medžiagas būtina nuolat šalinti, kad nebūtų stabdomas gamybos procesas.
AS siurbliai, skirti pakavimo linijoms, užtikrina nuolatinį likučių ar atliekų siurbimą juos sutankindami, o tai suteikia didelę naudą:

 • Mašinos prastovų sumažinimas
 • Puikios būklės pakavimo linijų priežiūra
 • Greitas ir paprastas atliekų šalinimas
 • Aukščiausia gatavo produkto kokybė

INTEGRUOTI SPRENDIMAI GAMYBOJE JŪSŲ PRODUKTYVUMUI

Proceso metu dažnai reikia nuolatinio valymo, kad būtų išlaikytas didelis efektyvumas, tačiau siurblio vieta yra ribota arba sunkiai pasiekiama. Siurblius, skirtus montuoti gamyboje, dėl jų universalumo lengva integruoti į mašinas ir gamybos linijas net mažose erdvėse.
Jie yra vertikalios arba horizontalios konstrukcijos. DBF ir DBFV siurbliai yra idealus sprendimas integruoti į mašinas, kurios paprastai naudojamos maisto pramonėje, pavyzdžiui:

 • Dozavimo mašinos
 • Išpilstymo mašinos
 • Pildymo mašinos

Galutinio produkto kokybė išlieka nepakitusi, o jūs galite sumažinti mašinų prastovų laiką ir trukdžius, reikalingus mašinos valymui.

EFEKTYVIAI PERDĖKITE SAVO PRODUKTUS

Miltų ir granulių perkėlimas per gamybos linijas turi būti visiškai saugus ir higieniškas, vengiant bet kokio produkto užteršimo, išsisklaidymo ar lūžimo pavojaus ir taupant operatoriaus erdvę.
Delfin gamina pneumatinius konvejerius su pakrovimo ir iškrovimo sistemomis, kurios apdoroja medžiagas gamybos linijose, užkertant kelią užteršimui išoriniais veiksniais, užtikrinant:

 • Tinkamas kiekis transportuojamas tinkamu laiku
 • Automatizavimas ir našumas padidėja iki 30%
 • Saugus medžiagų pervežimas ir kokybės užtikrinimas
 • Taikant lanksčius ir kompaktiškus sprendimus, sutaupoma vietos skyriuose

​Pneumatiniai konvejeriai naudoja vakuumą kaip savo varomąją jėgą ir gabena produktus iš taško A į kelias paskirties vietas vienu metu, pašalindami gamybos gedimus ir dideles valdymo išlaidas.

CENTRALIZUOTI SIURBIMO ĮRENGINIAI: JŪSŲ PASIŪLYMO EFEKTYVUMAS

Centralizuota siurbimo sistema gali padėti pašalinti medžiagas keliuose taškuose vienu metu arba labai didelėje gamybos zonoje su keliais lygiais.
Centralizuota sistema suprojektuota pagal specifines kiekvienos gamybos zonos ypatybes ir leidžia išvežti bei transportuoti medžiagas iš vienos zonos į kitą vamzdžių serijomis ir sukaupti bei iškrauti pasirinktame taške. Juos sudaro:

 • Mobilus arba stacionarus siurbimo įrenginys, kurio galia iki 25kW
 • Galingas filtravimo įrenginys (su HEPA filtrų galimybe), skirtas apsaugoti siurblio sistemą.
 • Galimas įvairiais būdais surinkimo įrenginys (išimamos talpyklos, begalinių maišelių sistemos, ritinėliai nuolatiniam išmetimui, didelių maišų išmetimas ir kt.)

Kiekviena vakuuminė sistema kuriama pagal konkrečius ploto, kuriame ji bus montuojama, matmenis ir charakteristikas.

Gaukite pasiūlymą

Sudomino mūsų siūlomos prekės?
Užpildykite užklausos formą ir gaukite pasiūlymą.

Siųsti užklausą rinktis prekes