PREKIŲ GRĄŽINIMAS

  1. Pirkėjas turi teisę grąžinti kokybiškas el. parduotuvėje www.tikslume.com įsigytas prekes per 14 dienų nuo prekių pristatymo dienos. Apie prekių grąžinimą Pirkėjas privalo informuoti Pardavėją kreipdamasis el. paštu info@tikslume.com laiško temos (angl. subject) eilutėje pateikdamas prierašą „Prekių grąžinimas“ ir užpildant “Prekių grąžinimo formą”.
  2. Grąžinant prekes Pardavėjui Pirkėjas privalo užtikrinti, kad siuntimo metu atgal prekės bus supakuotos tinkamai ir nebus pažeistos siuntimo metu. Svarbu: grąžinant kokybiškas prekes, prekių siuntimo išlaidas (tiek prekės pristatymo, tiek grąžinimo) padengia Pirkėjas. 
  3. Grąžinama prekė privalo būti pilnai sukomplektuota ir nepraradusi prekinės išvaizdos. Pirkėjas atsako už pilną prekės komplektavimą. Jeigu prekė nėra pilnai sukomplektuota, ji nėra priimama grąžinimui.
  4. Kai grąžinama nekokybiška prekė, MB Tikslume įsipareigoja priimti nekokybišką prekę ir įsitikina ar Pirkėjo nustatyti prekės defektai yra realūs, tuomet informuoja Pirkėją el. paštu per 14 dienų dėl sprendimo. Nesant Pirkėjo prieštaravimo, Pardavėjas nekokybišką prekę gali pakeisti analogiška ar panašia preke per iš anksto suderintą terminą. Pirkėjui prieštaraujant dėl nekokybiškos prekės pakeitimo kokybiška preke, sumokėtus už nekokybišką prekę pinigus grąžinsime per 10 darbo dienų.

Prekes būtina grąžinti išsiunčiant šiuo adresu:

MB Tikslume
Jonavos g. 254-10, 
LT-44132 Kaunas
Kontaktinis asmuo: +370 676 42102