CNC Operatorių mokymai

CNC operatoriaus kursai– išmokite praktinių įgūdžių ir pradėkite karjerą

Mokymai suteiks jums visus reikiamus įgūdžius ir žinias, reikalingas sėkmingai užimti CNC staklių operatoriaus pareigas. Šis kursas apima temų įvairovę, įskaitant medžiagų apdirbimą, staklių priežiūrą, staklių programavimą bei brėžinių skaitymą.

Mūsų dėmesys sutelktas į modernią mokymo bazę, todėl siekiame, kad jūs ne tik suprastumėte teorinius aspektus, bet ir įgytumėte praktinių įgūdžių, kurie padės savarankiškam darbui su CNC staklėmis.

Informacija apie CNC mokymus

Šie kursai gali būti remiami Užimtumo tarnybos.

Po mokymų baigimo, jums bus išduotas pažymėjimas, patvirtinantis jūsų įgūdžius.

Mokymo programa: „CNC staklių operatorius“.
Programos kodas: 223002910

Kaina: 2100 eur

Įgūdžiai ir žinios, įgyjami šio kurso metu

Techninių brėžinių elementų suvokimas, interpretavimas bei gebėjimas savarankiškai jais naudotis gamybinėje bei inžinerinėje veikloje.

Tikslinių matavimų atlikimas, priemonių naudojimas, brėžinių supratimas ir naudojimas gaminio tikslumui bei kokybės užtikrinimui.

Procesų principai, gebėjimas suvokti medžiagos apdorojimo procesus, pasirinkti tinkamą įrangą bei naudoti įvairius frezavimo ir tekinimo įrankius.

Apie CNC operatoriaus mokymus

Kursai sudaryti iš 30 % teorinių paskaitų ir 70 % praktinių užsiėmimų, todėl tinka siekiantiems įgūdžių, reikalingų darbo rinkai. Kursų metu skiriamas dėmesys praktinių dalykų mokymui skatina ugdytinių gebėjimą teorines žinias taikyti savarankiškam CNC staklių valdymui.

Darbo su programinio valdymo (CNC) staklėmis įgūdžiai

Susipažinkite su CNC staklių funkcijomis ir galimybėmis, jų suderinimu darbui bei naudojimu gamybos efektyvumo gerinimui.

Sužinokite daugiau

Kodėl verta rinktis CNC staklių operatoriaus profesiją?

∼50
naujų darbo vietų kas mėnesį

CNC staklių mokymai privatiems
asmenims ir verslui

Norite prisijungti prie sparčiai augančios CNC staklių operatorių bendruomenės? O gal įmonėje turite darbuotojų, kuriems reikalingos teorinės žinios ir darbo su CNC staklėmis įgūdžiai?

Jeigu turite klausimų, norite registruotis į mokymus arba gauti pasiūlymą verslui, susisiekite su mumis!

Siųsti užklausą +370 661 56292