Vakuuminiai sprendimai elektronikos pramonei

Ypatinga elektronikos pramonės ypatybė yra itin tikslus apdirbimas, naudojamas komponentams gaminti. Dėl laipsniško komponentų miniatiūravimo gamybos vadovams darosi vis sunkiau – ir itin svarbu – apsaugoti pusgaminius nuo užteršimo, kad būtų garantuoti aukščiausi kokybės standartai ir susidarytų kuo mažiau atliekų.

PRODUKTŲ UŽTERŠIMO PREVENCIJA ELEKTRONIKOS PRAMONĖJE

Užteršimo sprendimas yra dulkių ir gamybos atliekų ištraukimas tiesiai prie jų atsiradimo vietos. Tokiu būdu galima išvengti bet kokios rizikos gamybos proceso metu sugadinti pusgaminius.

Pramoninio siurblio naudojimo ant darbastalio pranašumai yra šie:

  • maksimali galutinių produktų ir pusgaminių kokybė
  • iki minimumo sumažinamos gamybos pertraukos
  • padidėjęs našumas ir efektyvumas

SIURBLIAI PCB GAMYBAI

Elektronikos pramonė gali turėti skirtingus siurbimo poreikius.

Apskritai, renkantis geriausią pramoninį siurblį darbui, svarbu užtikrinti, kad jame būtų sumontuoti didelio efektyvumo filtrai. Tai neleidžia ištrauktoms dulkėms patekti atgal į darbo vietą. Taip išvengiama užteršimo, užtikrinama maksimali gamybos kokybė ir išlaikoma sveika darbo aplinka.

SIURBLIAI PUSLAIDININKŲ PRAMONĖMS

Puslaidininkų pramonėje dažnai yra nuodingų dulkių (pvz., silicio dulkių), kurios jokiu būdu neturi liestis su darbuotojais arba likti ore darbo vietoje. Esant tokiam scenarijui, labai svarbu pasirinkti tokį dulkių siurblį, kuris neišleistų smulkių dulkių atgal į orą ir turi saugią maišų sistemą, kad būtų išvengta tiesioginio kontakto.

ELEKTRONIKOS PRAMONĖS PRAMONINIO DARBO SIURBLYS

Delfin didžiuojasi galėdamas pristatyti savo nedidelį, bet galingą siurblį, skirtą elektronikos pramonei: Microtec.

Dėl savo kompaktiškų matmenų jis idealiai tinka elektronikos ir puslaidininkių pramonei, kur jį galima pastatyti tiesiai ant darbastalių, kad būtų galima surinkti nereikalingas įvairias medžiagas.

DULKIŲ SIURBLAI ŠVARIAMS KAMBARIMS

Švarios patalpos įranga turi būti 100 % saugi ir atitikti kokybės standartus iki ISO4. Puslaidininkų gamybos proceso metu, kai naudojamos tokios medžiagos kaip anglis, bet kokia kaina reikia vengti dulkių sklaidos, kad:

  • užkirsti kelią produkto užteršimui
  • garantuoti laboratorijoje dirbančių asmenų saugumą
  • laikytis itin aukštų švarių patalpų sterilumo reikalavimų.

Griežtus švarių patalpų higienos ir saugumo lygius galima pasiekti tik naudojant kelis HEPA (H14) arba ULPA (U15) filtrus tiek siurbiant, tiek pučiant. Įranga turi būti sterilizuojama autoklave, kad būtų užtikrintas maksimalus higienos lygis.

Gaukite pasiūlymą

Sudomino mūsų siūlomos prekės?
Užpildykite užklausos formą ir gaukite pasiūlymą.

Siųsti užklausą rinktis prekes