Vakuuminiai ir transportavimo sprendimai kavos, arbatos ir tabako gamintojams

Kava, arbata ir tabakas – tai produktai, kurių gamybos procesų metu būtina 100% higiena, kad būtų pagaminti aukščiausios kokybės produktai.

Kavos skrudinimo gamyklos, arbatos/tabako perdirbimo mašinos, pakavimo ir dėžės aparatai – visi gamybos elementai, kuriuos reikia nuolat prižiūrėti, kad būtų išlaikytas aukštas efektyvumas ir užtikrinta maksimali kokybė. Gamybos procesų metu prarandama žaliava, tai yra pavojinga ir gali sukelti ekonominių nuostolių.

PRAMONINIAI SIURBLIAI KAVAI

Ekonomiškai prasminga įmonėje įrengti pramoninius siurblius arba centralizuotas ištraukimo sistemas. Tokiam naudojimui reikalingi vidutinio galingumo siurbliai, tačiau turintys didelį filtravimo pajėgumą dėl itin smulkių susidarančių dulkių.

Delfin teikia specialius ekstrahavimo sprendimus perdirbimo linijoms, kurios gamina kavos pupeles, arbatą ir tabaką. Dėl daugybės galimų konstrukcijų variantų juos galima pritaikyti pagal poreikius:

  • filtrai smulkioms dulkėms ir HEPA filtrai;
  • visiškai arba iš dalies nerūdijančio plieno konstrukcija, idealiai tinka tiesioginiam sąlyčiui su maistu;
  • surinktos medžiagos tiesioginio pakavimo į maišus arba įvairių išmetimo sistemų galimybė;
  • Galimybė integruoti siurblį tiesiai į mašiną, kad būtų galima nuolat siurbti proceso metu.

PNEUMATINIAI KONVEJERIAI KAVAI

Kiekvienas gamintojas turi spręsti kavos ar pusgaminių efektyvaus ir higieniško transportavimo iš vieno gamybos padalinio į kitą problemą. Delfin pneumatiniai konvejeriai puikiai atlieka šį poreikį, užtikrina 100% higienišką transportą ir užtikrina, kad jūsų gaminio kokybė nenukentės. Delfin pneumatiniai konvejeriai gali būti konfigūruojami pagal poreikį ir jų vaidmenį gamybos procese.

Gaukite pasiūlymą

Sudomino mūsų siūlomos prekės?
Užpildykite užklausos formą ir gaukite pasiūlymą.

Siųsti užklausą rinktis prekes