Pramoninis drožlių vakuumas aliuminio ir PVC gamybai

Gaminant PVC ir aliuminio komponentus, tokius kaip profiliai arba langų ir durų staktos, smulkios dulkės ir drožlės yra beveik neišvengiamos. Kai šios dulkių ir drožlių sankaupos nėra tinkamai tvarkomos, gali nukentėti mašinų ir gamybos procesų efektyvumas, o tai kai kuriais atvejais gali sukelti rimtą sprogimo pavojų. Sprogimo tikimybė yra didelė, ypač esant smulkioms aliuminio dulkėms, o rizikos lygis yra tiesiogiai proporcingas dalelių dydžiui: kai aliuminio dalelės yra mažesnės nei 100 mikronų, dulkės lengvai dega ir gali tapti potencialiu užsidegimo šaltiniu, sprogimo pavojaus zona.

Dėl šių priežasčių būtina imtis atsargumo priemonių, kurios prasideda nuo įrangos inžinerijos etapo, numatant nuolatinio aliuminio dulkių pašalinimo sistemas gamybos metu tiesiai ant mašinos, ypač ant kampinių pjūklų ir CNC apdirbimo centrų:

  • reikia kruopščiai išvalyti darbo vietą su ATEX sertifikuota įranga, kai yra potencialiai sprogių dulkių;
  • visą gamybos techniką aprūpinti bent vienu dulkių surinkimo įrenginiu (ar tai būtų pramoninis siurblys, ar centralizuotos dulkių siurbimo sistemos dalis);
  • įdiegti drožlių siurblius ir dulkių surinkėjus, kurių siurbimo galia ir oro greitis būtų pakankamas, kad surinktų visas susidarančias dulkes;
  • užtikrinti, kad nesusikauptų sprogių dulkių, įskaitant surinkimo konteinerių vidų.

PRAMONINIS SIURBLYS IR DULKŲ SURINKIMO SISTEMOS, SKIRTOS LANGŲ IR DURŲ GAMINTOJOMS BEI ALUMINIO IR PVC PJOVIMO MAŠINOMS

Nuolatinis drožlių ir lengvų dulkių siurbimas ant kampinių pjūklų, CNC apdirbimo centrų ir kitų PVC ir aliuminio gamybos mašinų yra būtinas siekiant užtikrinti maksimalią saugą ir gaminių kokybę, kai gaminami PVC komponentai, aliuminis ir kitos plastikinės medžiagos apskritai.

Šiuo tikslu Delfin sukūrė daugybę drožlių siurblių, kurie gali:

  • surinkti visas perdirbimo atliekas, kad gamybos mašinos veiktų efektyviai;
  • užtikrinti visišką saugumą net sprogiose atmosferose, kuriose yra pavojingų dulkių (pvz., aliuminio), nes ATEX sertifikatai yra skirti naudoti vietose, kuriose yra sprogimo pavojus.

„Delfin“ pramoniniai siurbliai gali susiurbti dulkes, granules ir medžiagas, susidarančias pjovimo ar suvirinimo metu tiesiai prie jų šaltinio, sumontavę juos į mašiną, taip užtikrinant:

  • Sutrumpintą valymo laiką
  • Padidėjusią galutinio produkto kokybę
  • Švarią ir saugią darbo aplinką darbuotojams

DELFIN IR GRAF SINERGIJA: SĖKMINGAS BENDRADARBIAVIMAS

Delfin daug metų dirba su Graf Synergy, PVC specialistų gamybos technikos tiekėju. Kartu sukūrėme ir pateikėme pilną sprendimą, kurį sudaro suvirinimo aparatas ir įrenginyje sumontuotas dulkių siurblys, palengvinantis PVC langų ir balkono langų gamybą.

Dviejų kokybiškų produktų derinys leido išspręsti net sudėtingiausias problemas.

SMULKIŲ IR LENGVŲ DULKŲ SIURBIMAS – ZFR EV 560PN

Delfin drožlių siurblys yra puikus, kai reikia siurbti smulkias dulkes: didelė surinkimo talpa, automatinė atvirkštinio oro srauto valymo sistema, užtikrinanti, kad vakuumo siurbimas ir didelis oro srautas niekada nebūtų sutrikdytas, idealiai tinka siurbti didelius kiekius lengvų drožlių.

Gaukite pasiūlymą

Sudomino mūsų siūlomos prekės?
Užpildykite užklausos formą ir gaukite pasiūlymą.

Siųsti užklausą rinktis prekes