Pramoniniai vakuuminiai sprendimai liejykloms

Liejyklų gamybos procesuose dulkių sankaupos kelia pavojų, kurį galima valdyti naudojant pramonines valymo sistemas. Nuolatinis valymas padaliniuose užkerta kelią įprastoms liejykloms būdingoms problemoms, pvz:

  • Produkto išsiliejimas ir medžiagų atliekos
  • Gamyklos priežiūros laikas ir išlaidos
  • Pavojus operatorių sveikatai ir nelaimingų atsitikimų galimybė
  • Netikėti gaminio trikdžiai.

Delfin DHV siurblių asortimentas buvo specialiai sukurtas dideliam ir nuolatiniam naudojimui.

AUKŠTOS TEMPERATŪROS SPRENDIMAI

Nuo pirmojo metalo lydymo etapo mes turime galutinį liejimą, skirtą užpildyti konteinerius, skirtus pergabenti į kitus skyrius. Konteinerius galinčius atlaikyti labai aukštą temperatūrą, reikia kruopščiai išvalyti, kad būtų pašalinti likučiai, galintys pakenkti kitam liejimui.

DHV asortimentas siūlo sprendimus, skirtus darbui su aukštos temperatūros medžiagomis ir kaitinamomis dulkėmis, kurie užtikrina puikų valymą siurbliuose su:

  • Specialiais filtrais, atlaikančiais aukštą temperatūrą
  • Specialiais išankstiniais separatoriais
  • Priedais tinkamais kaitinamoms medžiagoms.

SAUGUS DULKŲ IR ATLIEKAMŲ MEDŽIAGŲ PAŠALINIMAS IŠ LIEJIMO FORMŲ

Liejimui skirtos smėlio formos praeina pradinį paruošimo ir laužymo etapą, vadinamą pašalinimu. Abiejų etapų metu būtina pašalinti medžiagas, kad būtų išvengta:

  • Bet kokių likučių buvimo spaudinių viduje
  • Didelių dulkių kiekių sklaidos gamybos aplinkoje
  • Žemos gatavo produkto kokybės

Vakuuminė sistema (mobili arba centralizuota) kartu su tinkamais priedais leidžia pašalinti bet kokius likučius iš formos ir išvalyti smėlį po juostomis bei formų lūžimo vietose.

Požeminiuose tuneliuose, atsižvelgiant į ribotas erdves, reikalinga centralizuota sistema, kad būtų galima lengvai pašalinti dulkių nuotėkius.

ŠVARA PŪTIMO PROCESUI

Kai neapdorota gaminio dalis išeina iš formos po pašalinimo etapo, ji nušlifuojama pūtimo proceso metu. Šis procesas vyksta tam skirtose kabinose, kur dideli kiekiai smulkių abrazyvinių medžiagų šlifuoja ir valo gaminį.

Dėl to dažnai kenksmingas smėlis labai pasklinda smėliavimo kamerose, o jų pašalinimas gali būti sudėtingas darbas.
Prie kamerų įrengus centralizuotą sistemą su įsiurbimo angomis, galima išsiurbti ir pakartotinai panaudoti abrazyvinę medžiagą, filtruojant ją iš išnaudotų atliekų.

Gaukite pasiūlymą

Sudomino mūsų siūlomos prekės?
Užpildykite užklausos formą ir gaukite pasiūlymą.

Siųsti užklausą rinktis prekes