Pramoniniai vakuuminiai sprendimai biomasės elektrinėms

Biomasės jėgainės leidžia gaminti ir naudoti švarią energiją, naudojant atsinaujinančias žaliavas, tokias kaip kieta medienos biomasė ar medžio drožlės. Jie skirstomi į tris tipus:

  • Šilumos gamintojų įmonės: jos gamina šilumą degdamos medienos drožles.
  • Elektros gamybos įmonės: jos gamina elektros energiją.
  • CHP įmonės: elektrinės, gaminančios ir elektrą, ir centralizuotą šilumą.

Šių įmonių gamybos procesas apima kelis etapus, kurių metu poreikis pašalinti pelenus, išsiurbti medžiagas, išvalyti gamybos aikšteles yra labai didelis. Delfin siurblių asortimentas yra idealus sprendimas tokioms problemoms spręsti kaip:

  • Skiedrų likučių pašalinimas pjovimo vietoje
  • Pelenų buvimas katiluose
  • Medžiagų krovos įrangos ir gamybos zonų valymas ir priežiūra.

DELFIN SPRENDIMAI

Priklausomai nuo gamyklos dydžio, tvarkomų medžiagų kiekio ir reikalavimų, siūlome įvairius vakuuminius sprendimus. Nuo pramoninių siurblių iki centrinių siurblių sistemų.

SKYRIUJE INTEGRUOTAS MEDIENOS SKALDYMAS

Medienos drožlės gaunamos iš medienos likučių, pavyzdžiui, rąstų gabalų, ir susmulkinamos. Didelė dalis šios vadinamosios medienos skaldos atliekama tiesiogiai miške. Tačiau vis daugiau įmonių įrengia smulkintuvus, kad būtų galima diversifikuoti tiekimo riziką.

Delfin vakuuminiai sprendimai leidžia lengvai išvalyti skaldymui naudojamus plotus ir prižiūrėti techniką, leidžia atkurti medienos drožlių likučius, susidariusius po pjovimo ir mechaninio apdorojimo.

MEDIENOS DROŽLIŲ SANDĖLIAVIMAS

Medienos drožlės turi būti laikomos vėdinamoje aplinkoje, pageidautina po tinkamo dydžio ir tūrio stogeliu, kad skiedros būtų nepriekaištingos būklės ir išvengtumėte drėgmės pavojaus.

Šiame etape mūsų sprendimai idealiai tinka aplinkos priežiūrai, užtikrina efektyvų sandėliavimo zonos ir surinkimo patalpų valymą.

KATILIO TIEKIMAS

Medienos skiedros perkeliamos iš saugyklos ir transportuojamos į duobes arba silosus, kurie mechaniniais judesiais maitina katilą.

Duobių apačioje esantys stelažai arba radleriai stumia medžiagą katilo link. Šiame proceso etape mechaninės tvarkymo įrangos priežiūrai ir patalpų valymui gali būti naudojami stacionarūs arba mobilūs siurbliai.

DEGINIMAS

Įvairiuose etapuose anksčiau susidariusios ir apdorotos medienos drožlės siunčiamos į katilą sudeginti energijai/šilumai gaminti.

Čia jis pasiekia 800/900° temperatūrą. Pagrindinis poreikis šiame etape yra pašalinti degimo metu susidariusius lakiuosius pelenus.

PELENŲ IŠTUŠTINIMAS

Iš katilo reikia pašalinti po degimo fazės likusius pelenus. Pelenų šalinimo arba evakavimo režimas gali būti rankinis (mažose gamyklose) arba automatinis (didelėse gamyklose). Abiem atvejais mobilūs arba stacionarūs sprendimai yra idealūs norint optimaliai išvalyti įrenginį ir surinkti bei išmesti pelenus tam tikroje vietoje.

PRIEŽIŪRA PO ELEKTROS STOTIM

Kiekvienas pastatas turi savo specifinius šildymo poreikius, todėl kiekvienas centralizuoto šilumos tiekimo operatorius turi specifinius reikalavimus dėl prijungimo technikos.

Šilumos paskirstymo pastotės yra vieta, kur reguliuojami šie parametrai. Jie reikalauja nuolatinio valymo ir bendros priežiūros.

Gaukite pasiūlymą

Sudomino mūsų siūlomos prekės?
Užpildykite užklausos formą ir gaukite pasiūlymą.

Siųsti užklausą rinktis prekes