Pramoniniai siurbliai pjuvenoms ir medienos dulkėms

Neišvengiamas pjuvenų, drožlių ir medienos dulkių buvimas medienos apdirbimo pramonėje kelia nuolatinį ir rimtą pavojų. Dėl labai degių medienos dulkių savybių reikia naudoti siurbimo sistemas, kad darbo aplinkoje nesikauptų dulkės ir drožlės, kurias kur tik įmanoma, reikia išsiurbti siurbliu. Centralizuotos ištraukimo sistemos arba pramoniniai siurbliai pjuvenoms ir medžio drožlėms yra būtinos saugos priemonės. Potencialiai sprogiose vietose reikalingas aukštesnis saugumo lygis, o siurbliai turi turėti ATEX sertifikatą.

NUOLATINĖ SIURBLIŲ PRIEŽIŪRA PJUVENOM IR MEDŽIO DROŽLĖM

Medienos apdirbimo siurblys paprastai naudojamas:

  • mašinų valymui
  • darbo aplinkos valymui
  • drožlių ištraukimui iš diskinių pjūklų, poliravimo lentų ir kitos įrangos. Medžio pjuvenų siurbliai yra efektyviausi, kai naudojami diskini pjūklai, šlifuokliai ir kiti medienos apdirbimo įrankiai.

DG 30 EXP – PRAMONINIS SIURBLYS SU ABSOLIUTINIU FILTRU

Puikiai tinka dideliems medienos drožlių kiekiams surinkti tiesiai nuo gamybos linijos. Didelis filtro paviršius ir papildomas absoliutus filtras didesniam saugumui. Galimas ATEX sertifikatas.

ZFR EV 560 – PRAMONINIS DULKIŲ SURINKĖJAS

Idealiai tinka dideliems labai smulkių, lengvų medienos dulkių kiekiams susiurbti iš šlifuoklio. Taip pat šiuo atveju reikalingas ir didžiausio paviršiaus ploto filtras, ir absoliutus filtras, kad dulkės nepatektų į variklį arba, dar blogiau, nepatektų atgal į atmosferą.

MEDIENOS DROŽLES CENTRALIZUOJANČIOS VAKUUMINĖS SISTEMOS

Dėl daugybės įrenginių, objekto dydžio ar ATEX zonų gali prireikti sukurti ištraukimo sistemą medienos drožlėms tvarkyti. Vienas pramoninis dulkių siurblys su daugybe siurbimo taškų gali visiškai valdyti bet kokias į atmosferą patekusias medienos dulkes. Delfin projektuoja ir gamina bet kokio tipo gavybos sprendimus medienos pramonei.

Gaukite pasiūlymą

Sudomino mūsų siūlomos prekės?
Užpildykite užklausos formą ir gaukite pasiūlymą.

Siųsti užklausą rinktis prekes