Pramoniniai siurbliai asbestui šalinti

Asbesto turinčių medžiagų regeneravimą ir šalinimą reglamentuoja specialūs potvarkiai, kuriuose apibrėžiami visi reglamentai, kurių turi laikytis sektoriaus įmonės.

Asbesto šalinimas susideda iš pagamintų artefaktų išmontavimo ir medžiagos izoliavimo patvirtintoje pakuotėje prieš transportuojant į sąvartyną. Taip radikaliai ir visam laikui pašalinama toksiškų medžiagų iš asbesto pluošto rizika, o ta pati operacija gali būti atliekama viešuosiuose, privačiuose ar pramoniniuose pastatuose.

Atliekant bet kokį darbą su medžiagomis, kuriose yra asbesto – nuo ​​sienų ir stogų ardymo iki grindų šlifavimo ir skardinimo – susidaro daug asbesto dulkių.

PRAMONINIAI SIURBLIAI ASBESTO PAŠALINIMUI

Šiuose pramoniniuose vienfaziuose arba trifaziuose siurbliuose standartiškai sumontuoti du filtrai, susidedantys iš pirminio filtro ir antros klasės H filtro (HEPA arba absoliutus), kad būtų užtikrintas maksimalus filtravimas ir darbuotojų bei aplinkos saugumas.

Saugios pakavimo į maišus sistemos, kuriose dulkėms surinkti naudojami toksinėms atliekoms skirti maišai, taip pat Endless Bag saugaus pakavimo į maišus sistema žymiai palengvina asbesto supakavimą į maišus, nes maišus galima išimti ir išmesti vengiant tiesioginio sąlyčio su dulkėmis.

DG 50 EXP PRAMONINIS ASBESTO SIURBLYS ASBESTO DULKĖMS

Siekdama išspręsti problemą, kaip saugiai pašalinti asbesto dulkes, Delfin sukūrė gaminį būtent šiam tikslui. DG 50 EXP ASBESTOS siurblys standartiškai komplektuojamas su:

  • didelio paviršiaus M klasės poliesterio filtru
  • Absoliučiu HEPA filtru
  • M, H ir H-ASBEST klasės siurbliu (pagal TRGS 519 7 priedą), su bandymais atliktais pagal IEC / DIN EN 60335-2-69 / AA priedą.
  • patvirtintų maišelių rinkiniu pavojingoms dulkėms ištraukti

Gaukite pasiūlymą

Sudomino mūsų siūlomos prekės?
Užpildykite užklausos formą ir gaukite pasiūlymą.

Siųsti užklausą rinktis prekes