Pramoniniai siurbliai metalo apdirbimo ir inžinerijos pramonei

Staklių priežiūra ir darbo aplinkos valymas yra svarbi veikla metalo apdirbimo pramonėje, dėl to sutrumpėja prastovų laikas, užtikrinamas didesnis saugos ir našumo lygis.

PRAMONINIAI SIURBLIAI, SKIRTI STAKLIŲ PRIEŽIŪRAI: ALYVOS IŠGAVIMAS IR ATSKYRIMAS NUO DROŽLIŲ

Staklės gamina drožles, kurios turi būti pašalintos po kiekvieno darbo ciklo. Pramoninių siurblių linija Tecnoil siūlo efektyviausius darbui įrankius, leidžiančius susiurbti drožles ir emulsijas, jas atskirti ir vėl įpilti alyvą į sistemą.

Šių pramoninių siurblių dėka galima:

  • sutaupyti tepalų pirkimo išlaidas
  • sutaupyti panaudotos alyvos utilizavimo išlaidas
  • greitai ir lengvai atlikti staklių priežiūrą ir valymą
  • sutrumpinti sustojimo laiką staklių priežiūrai

„Tecnoil“ linija – tai visas „Delfin“ sukurtas pramoninių siurblių asortimentas, kad būtų patenkinti visi alyvos ir drožlių ištraukimo iš staklių reikalavimai. Tirštų emulsijų ir drožlių susiurbimo problema yra praeitis.

GERIAUSIAS VAKUUMINIS SPRENDIMAS ĮRENGINIAMS, KURIE NAUDOJA TEPALUS

Metalo drožlių buvimas alyvos rezervuaruose po procesų apsunkina emulsijų filtravimą ir pakartotinį naudojimą po kiekvieno darbo ciklo.

Naudojant pramoninį siurblį, galima išsiurbti aliejaus ir drožlių mišinius iš bet kokio tipo talpyklos, mažos ar didelės, atskiriant tepalus nuo drožlių ir leidžiant emulsijas panaudoti kitam darbo ciklui.

KAIP VEIKIA TECNOIL

Alyva ir drožlės yra išsiurbiamos ir patenka į siurblio filtro kamerą, tada drožlės filtruojamos ir laikomos ant grotelių, kad būtų lengva surinkti.

Filtras apsaugo ir neleidžia alyvai arba alyvos rūkui liesti variklio. Tada alyva surenkama į konteinerį ir grąžinama į CNC stakles naudojant išleidimo siurblį, taip garantuojant sutaupymą perkant alyvą.

PAŠALINKITE NUO MAŠINŲ DROŽLES

Apdailos ir pjovimo operacijos, atliekamos skaitmeniniu būdu valdomomis staklėmis, kuriose nenaudojama alyva, susidaro didelis kiekis drožlių. Jų šalinimas ir kiekvienos mašinos valymas nuo drožlių reikalauja laiko ir nuolatinių gamybos ciklų pertraukų, lėtinančių darbų eigą.

Naudojant siurblį, skirtą efektyviam drožlių pašalinimui apdirbimo metu, užtikrinamas efektyvus visų rastų drožlių valymas, net ir dideliais kiekiais.

Gaukite pasiūlymą

Sudomino mūsų siūlomos prekės?
Užpildykite užklausos formą ir gaukite pasiūlymą.

Siųsti užklausą rinktis prekes