Pelenų siurbliai katilams ir šilumos generatoriams

Pelenų ir dulkių pašalinimas iš katilų ir šilumos generatorių yra labai svarbus norint prižiūrėti tokio tipo įrangą. Komerciniai ir profesionalūs pelenų siurbliai yra netinkamai pritaikyti tokiam darbui, nes neturi filtravimo, reikalingo labai smulkiems, dažnai kaitinamiems pelenams ir dulkėms ištraukti. Pelenams siurbti reikia labai kompaktiškų ir lengvai transportuojamų siurblių, turinčių didelę filtravimo galią, ypač naudojamus katilams ir dūmtakiams valyti.

DELFIN PRAMONINIAI SIURBLIAI KATILŲ VALYMUI IR PRIEŽIŪRA

Pramoninis pelenų siurblys Delfin sukuria tinkamą pusiausvyrą tarp mažo dydžio, transportavimo ir didelio filtravimo pajėgumo. Priklausomai nuo jūsų poreikių, pelenų siurbliai gali būti tiekiami su antiabrazyviniais filtrais, filtrais iš NOMEX (apdorotais, kad atlaikytų aukštą iki 250° temperatūrą) arba M arba H klasės filtrais (HEPA 14 absoliutūs filtrai), todėl šie įrankiai yra visiškai prieinami, saugūs katilams ir šilumos generatoriams prižiūrėti. Kai reikia išsiurbti karštus ar žėrinčius pelenus, gali būti pridėti vandens separatoriai ir specialūs priedai, skirti aukštai temperatūrai, kad atvėsintų išsiurbtus pelenus.

Niekada neskubėkite pirkti pramoninio siurblio, prieš tai atidžiai neanalizuodami taikymo: sistemos dydis (sieninis katilas arba centralizuoto šildymo įrenginys) ir kuro tipas turės didelės įtakos reikalingos priežiūros pobūdžiui, ypač kai tai priklauso nuo sektoriaus specialių taisyklių, ir į jas visada reikia atsižvelgti.

202DS NOMEX PELENŲ SIURBIMAS

Pramoninės linijos aukščiausios kokybės pelenų siurblys yra 202DS, kuriame yra:

  • NOMEX filtras, puikiai tinka karštoms medžiagoms siurbti
  • priedai aukštai temperatūrai
  • vandens separatorius, kuris padidina surinkimo pajėgumą ir atvėsina įeinančias kaitinamąsias dulkes, todėl sistema yra saugi ir efektyvi.

Gaukite pasiūlymą

Sudomino mūsų siūlomos prekės?
Užpildykite užklausos formą ir gaukite pasiūlymą.

Siųsti užklausą rinktis prekes