Individualūs vakuuminiai sprendimai – OEM

Per daugiau nei dvidešimt penkerius veiklos metus išsprendėme beveik visoms planetos pramonės šakoms priklausančių įmonių valymo, priežiūros ir siurbimo problemas. Maisto, chemijos, farmacijos, plastikų, pakavimo, cemento ir dažų pramonė – tai tik dalis sektorių, kuriuose kasdien naudojami mūsų pramoniniai siurbliai ir centralizuotos ištraukimo sistemos.

Mus išskiria mūsų gebėjimas nuolat kurti naujoves, kad siurbliai prisitaikytų prie vartotojų poreikių. Delfin pramoninis siurblių ir transporto katalogas yra tik dalis galimų siurbimo sprendimų, kuriuos galime pasiūlyti.

„Delfin“ bendradarbiauja su daugeliu originalios įrangos gamintojų (Original Equipment Manufacturers), kurie nuolat investuoja į mūsų santykius, siekdami sukurti daugiau naujovių.

Kodėl?

SAUGUMAS, PATIKIMUMAS, EFEKTYVUMAS

Darbas su „Delfin“ suteikia pranašumą, nes turite partnerį, kuriuo galite pasikliauti bet kurioje situacijoje – įmonę, kurios gamybos kokybė yra tobula ir neprilygstama.

VIETINĖS DIRBTUVĖS

Daugiau nei 3000 m² vidaus dirbtuvės, kuriose yra visa reikalinga įranga, kad būtų galima greitai pagaminti pagal užsakymą pagamintus komponentus.

DAŽYMO SISTEMA

Vidinė epoksidinių miltelių dažymo sistema, specialiai skirta pramoniniams dulkių siurbliams. Ši naujausia technologija reiškia, kad galime suteikti klientui bet kokią jam pritaikytą spalvą.

ATSARGINIŲ DALIŲ SANDĖLIS

Daugiau nei 5000 m² komponentų ir turbinų, kad būtų teikiama greita ir efektyvi palaikymo paslauga.

Gaukite pasiūlymą

Sudomino mūsų siūlomos prekės?
Užpildykite užklausos formą ir gaukite pasiūlymą.

Siųsti užklausą rinktis prekes