Siurbliai paviršių ir grindų paruošimui

Statybų sektoriaus įmonės, kurios specializuojasi grindų ir paviršiaus apdorojime, pagamina daug smulkių kenksmingų dulkių naudodamos tokias mašinas ir įrankius, kaip šlifuokliai, skarifikatoriai, pjaustytuvai ir šlifavimo staklės. Smulkios cemento, betono, marmuro, medžio, metalo, aliuminio, gipso ir granito dulkės gali kelti rimtą pavojų darbuotojų sveikatai. Kartu su individualiomis apsauginėmis priemonėmis geriausias sprendimas yra statybvietės siurbliai, kurie yra būtini norint susiurbti atliekamas medžiagas jų susidarymo vietoje ir užkirsti kelią jų patekimui atgal į darbo aplinką.

GRINDŲ IR PAVIRŠIAUS APDOROJIMAS- LABAI DULKĖTA PRAMONĖ

Įvairiose grunto paruošimo fazėse, dėl kurių ji yra tinkama ir paruošta galutinės dangos klojimui, gali prireikti kelių darbo etapų, naudojant vieną ar daugiau mašinų tipų, kad būtų išlygintas, pašalinti nešvarumai arba suteikiama tam tikra apdaila. Daugelio šių operacijų metu susidaro dulkės, kurios kelia rimtą pavojų operatoriams.

SU PAVIRŠIAUS APDOROJIMO IR STATYBINĖMIS DULKĖMIS SUSIJUSI RIZIKA

Dažnai, kai kalbame apie rizikas statybvietėse, mes sutelkiame dėmesį tik į nelaimingų atsitikimų riziką, nepaisydami kvėpavimo takų ar odos ligų, kurios gali atsirasti dėl nuolatinio smulkių ir kenksmingų dulkių poveikio.

Rizika ypač didelė dirbant ant paviršių, kuriuose gali susidaryti tam tikrų tipų paprastai kenksmingų dulkių. Pavyzdžiui, cheminė rizika labai padidėja dėl:

 • Silicio dioksido, kuris pagal apibrėžimą yra mišrūs milteliai, kuriuose yra įvairaus kiekio laisvo kristalinio silicio dioksido, kuris gali susidaryti įvairių procesų metu, pavyzdžiui, ruošiant skiedinį ir betoną ir (arba) griaunant.
 • Asbesto, kuris tampa labai kenksmingas, kai jis virsta dulkėmis ir pasklinda į atmosferą dėl abrazyvinio mašinos ir (arba) įrankio veikimo.
 • Dirbtinis mineralinis pluoštas, pvz., termoakustinė izoliacija, tokia kaip stiklas ir akmens vata.

Dauguma šalių yra apibrėžusios specialius teisinius reglamentus – daugiausia BGIA Europoje, OSHA / Silica Šiaurės Amerikoje – kurie garantuoja minimalius saugos standartus, kurie turi būti taikomi esant šioms dulkėms, ir nurodo naudotinus saugos įtaisus.

Siurbimas dulkių susidarymo vietoje visada yra vienas iš rekomenduojamų atsargumo priemonių.

KOKIOMS MAŠINOSMS BŪTINA NAUDOTI SIURBLIUS?

Kai kurioms grindų dangos sektoriuje apdirbimui naudojamoms mašinoms nereikia naudoti siurblių, nes jos nesudaro dulkių arba jau turi integruotas nusiurbimo sistemas. Tačiau daugumai reikia ištraukimo sistemos, kad susidariusios smulkios dulkės nepasklistų į aplinką.

 • Siurbliai šlifavimo mašinoms: dėl šlifavimo abrazyvinio poveikio susidaro didelis dulkių kiekis, kuriam reikalinga didelė filtravimo galia.
 • Siurbliai frezavimo staklėms: graviruojant išskiriamas vidutinis dulkių kiekis, kuriam reikia puikių siurbimo ir filtravimo savybių, kad jos nepasklistų aplinkoje.
 • Siurbliai šratinio pūtimo mašinoms: naudojami nešvarumams pašalinti, jiems reikia siurblių, galinčių pašalinti lengviausią medžiagą, nepašalinant iš ciklo naudojamų plieninių rutulių.
 • Siurbliai rankiniams įrankiams: naudojant juos reikia nuolat siurbti, o tam reikalingi nedideli pramoniniai siurbliai, pasižymintys puikiomis filtravimo savybėmis.

PRAMONINIAI SIURBLIAI SMULKIOMS, PAVOJINGOMS DULKĖMS

Pramoninio siurblio naudojimas smulkioms dulkėms statybvietėje vietoje tradicinio komercinio dulkių siurblio kartu su apsaugine darbo įranga yra idealus tokio tipo problemų sprendimas.

Svarbiausios savybės, į kurias reikia atkreipti dėmesį renkantis šio tipo pramoninį dulkių siurblį:

 1. Absoliutus HEPA – H14 sertifikuoti filtrai: iki 0,18 mikronų ir 99,995 % efektyvumo
 2. Nuolatinės ir efektyvios filtrų valymo sistemos
 3. Saugios susiurbtų dulkių surinkimo sistemos (pvz., Endless Bag surinkimo sistema)
 4. Kompaktiškumas ir transportavimas

SERTIFIKUOTA M IR H KATEGORIJŲ FILTRACIJA

Siurblys turi užtikrinti švaraus oro patekimą į aplinką, kad būtų apsaugoti operatoriai.

Pagrindiniai filtrai, sudaryti iš M klasės filtravimo terpės, yra padengti PTFE membrana, kuri palengvina įvairių dulkių atsiskyrimą ir padeda išlaikyti pastovų siurbimo efektyvumą laikui bėgant. Be to, visada rekomenduojama pridėti HEPA H14 filtrus, galinčius filtruoti dar smulkesnes dulkes (0,18 mikrono, 99,995 % efektyvumo) ir užtikrinti, kad jokios dalelės nepatektų į variklius ir dėl to nepatektų į aplinką.

Automatinės filtrų valymo sistemos padeda išlaikyti našumą ir prailgina gaminio tarnavimo laiką.

NESIBAIGENTI MAIŠŲ SURINKIMO SISTEMA IR TELESKOPINĖ SISTEMA SU SPYRUOKLĖMIS

Nepertraukiama 20 metrų maišų sistema, leidžianti pagal poreikį reguliuoti visą ilgį, visiškai užkertant kelią įvairių dulkių ir operatoriaus kontaktui. Paprasta, patikima, saugu!

Teleskopinė sistema su spyruoklėmis leidžia sumažinti siurblio aukštį, kad būtų lengviau pakrauti, iškrauti ir valdyti transporto priemones, kurių erdvė yra ribota.

202 DS PRAMONINIS SIURBLYS su nepertraukiama maišų sistema

Pramoninis siurblys su 2 varikliais statybvietėms, kompaktiškas, sumažinto aukščio, kad būtų lengviau transportuoti, didelis poliesterio filtras su pusiau automatine valymo sistema Dustop ir surinkimo maišelis Endless Bag.

 • Kompaktiškas ir patogus
 • Teleskopinis rėmas lengvam transportavimui
 • Dėl M PTFE filtravimo tinka siurbti ir labai smulkias dulkes

DG EXPORT PN SIURBLYS

Galingas siurblys su šoninio kanalo turbina arba dvigubu varikliu be šepetėlių, dideliu filtravimo paviršiaus plotu ir automatine filtrų valymo sistema.

 • Galingi varikliai, tinkami nuolatiniam darbui
 • Dideli kasetiniai filtrai su automatiniu filtrų valymu
 • Platus motorizacijos ir absoliutaus filtravimo pasirinkimas

DM3 PRAMONINIS SIURBLYS su nepertraukiama maišų sistema

Pramoninis siurblys su 3 varikliais statybų pramonei, reguliuojamo aukščio, kad būtų lengviau transportuoti, dideliu kišeniniu filtru ir Endless Bag surinkimo maišeliu.

 • 3 galingi vienfaziai varikliai
 • Didelis žvaigždės filtras su rankiniu filtro valymu
 • Endless Bag saugus surinkimo krepšys

Gaukite pasiūlymą

Sudomino mūsų siūlomos prekės?
Užpildykite užklausos formą ir gaukite pasiūlymą.

Siųsti užklausą rinktis prekes